SEZON 2006-2007

05.03.2007
Dziesięć startów w Mistrzostwach Polski - dziesięć medali dla Durango
autor: JW
Na zakończonych w niedzielę Mistrzostwach Polski 2007 na Kubalonce nasi zawodnicy (i psy) potwierdzili wysoką formę z Zuberca. Mateusz Surówka (Surminator) w klasie D1, na dwóch SH, wykręcił lepsze czasy niż zawodnicy z klasy B1 i B0. Można to było łatwo porównać, gdyż z powodu złych warunków śniegowych, wszyskie klasy oprócz A biegły po tej samej trasie. Oprócz wspomnianej klasy D1 Mateusz wygrał także w klasie A i C1.
 
Tomek Kudełka na swoich grenlandach mógł spokojnie być klasyfikowany z SH i eurodogami i to nawet z liczniejszych niż dwa psy klas i stanąć na pudle, co tylko potwierdza jego szczęśćie, że trafił mu się taki czarny diabeł jak Fau, który solidnie pracuje na swoją zasłużoną emeruturę.
 
Tomek Jamroży i Mikołaj Włodarczyk jak zwykle za Surminatorem w swoich klasach. Tomek w  D1 a Mikołaj w C1. Marzena Siewiorek za Jolą Sołek w B2 a Agnieszka Błach za Tomkiem Kudełką w D2. Paweł Maciąg przeszedł samego siebie rozpoczynając karierę w SJM i zajmując w Lidze Zaprzęgowej drugie miejsce :-). Dobrze, że Liga Zaprzęgowa startowała jako ostatnia bo dzieki temu Paweł miał siłę wystartować w klasie C2 i zdobyć złoto (niestety tylko medal bo z tego powodu, że było ich tylko dwóch w klasie tytułu Mistrzów Polski w tej klasie nie przyznano. Paweł zwrócił mi na to uwagę, ale tytułu newsa nie zmieniam :-).
 

© Copyright Durango Rimo


KOMENTARZE (1)
  • Paweł Maciąg napisał(a):
    10x10
    Prezesie drogi! Nie dziwi radosna treśc informacji, ale gwoli prawdy w C2 było nas tylko dwoje, więc tytułu nie przyznano. Z drugiej strony niech żałują Ci których nie było!
PODOBNE WIADOMOSCI (4)
11.02.2008
Mistrzostwa Polski 2008 - 10 tytułów mistrzowskich dla Durango
19.02.2007
Zuberec szczęśliwy dla Durango. Na tegorocznych ME WSA skasowaliśmy rekordową(...)
06.02.2007
Śladem niedźwiedzia - osiem złotych medali dla DR
14.03.2006
Cztery tytuły Mistrza Polski i trzy tytuły V-ce Mistrza wywalczyli zawodnicy(...) 
 
       
Linkor KEbeth Studio