SEZON 2010-2011

01.03.2011
Mateusz Surówka Mistrzem Polski w klasie A, C1 i D1 a Mikołaj Włodarczyk Mistrzem Polski w klasie B1
Po raz pierwszy Zdunowice przywitały maszerów startujących na śniegu. Dotychczas znane były polskim maszerom z perfekcyjnie przygotowanych zawodów drylandowych. Także i tym razem organizacja nie zawiodła. Podziękowania dla Ani i Jerzego Suwalskich za wspaniałe zawody, wspaniałą kuchnię oraz perfekcyjną organizację. Podziękowania należą się także członkom Klubu AmberDog i HuskyFan, którzy włożyli wiele wysiłku w organizację tych zawodów. Podziękowania dla sędziów, weterynarza zawodów oraz konferansjera Radka Ekwińskiego oraz dla całej ekipy strażaków.

Długości tras wynosiły: dla klasy A i B - 10,2 km, dla klsy C i SKJ 7,2 km a dla klady D 4,5 km

W klasie A startowało 3 zawodników: Mistrzem Polski został Mateusz Surówka z Klubu Durango Rimo, V-ce Mistrzem Krzysztof Janecki z Klubu Husky Fan a II V-ce Mistrzem Anna Suwalska z Klubu Durango Rimo

W klasie B1 startowało 5 zawodników: Mistrzem Polski został Mikołaj Włodarczyk z Klubu Durango Rimo, V-ce Mistrzem Polski został Mateusz Surówka (3 miejsce w B1) a II V-ce Mistrzem (IV miejsce w B1) Mateusz Juszczyk obaj z Klubu Durango Rimo.
II miejsce w klasie B1 zajął holenderski zawodnik Jan Groot Komerlink zdobywając tym samym tytuł Międzynarodowego V-ce Mistrza Polski

W klasie B2 startowało 3 zawodników: Mistrzem Polski został Tomasz Radłowski, V-ce Mistrzem Polski został Mirosław Waśkowski a II V-ce Mistrzem Polski został Patryk Pazdro. Wszyscy trzej zawodnicy z Klubu Cze-Mi

W klasie C0 startowało 3 zawodników: Mistrzem Polski został Igor Tracz z Klubu AmberDog, V-ce Mistrzem Polski została Agnieszka Rychwalska z Klubu Biały Kieł a II V-ce Mistrzem Polski został Krzysztof Procelewski

W klasie C1 startowało 6 zawodników: Mistrzem Polski został Mateusz Surówka, V-ce Mistrzem Polski został Mikołaj Włodarczyk - obaj z Klubu Durango Rimo, II V-ce Mistrzem Polski został Dariusz Stawicki z Klubu Husky Fan

W klasie C2 startowało 5 zawodników: Mistrzem Polski został Waldemar Stawowczyk z Klubu Wataha, V-ce Mistrzem Polski został Paweł Maciąg z Klubu Durango Rimo a II V-ce Mistrzem Polski został Roman radłowski z Klubu Cze-Mi

W klasie SKJMW startowało 3 zawodników ale tylko 2 ukończyło wyścig: Mistrzem Polski został Piotr Rakoski z Klubu Grey, V-ce Mistrzem Polski została Anna Rodo z Klubu Biały Kieł

W klasie D0 startowało 5 zawodników: Mistrzem Polski został Olgiert Tracz z klubu AmberDog, V-ce Mistrzem Polski została Beata Pawłowska z Klubu Grey a II V-ce Mistrzem Polski został Paweł Maciąg z Klubu Durango Rimo

W klasie D1 startowało 5 zawodników: Mistrzem Polski został Mateusz Surówka, V-ce Mistrzem Polski został Mateusz Juszczyk. Obaj z Klubu Durango Rimo. II V-ce Mistrzem Polski (4 miejsce w D1) został Adrian Domański. Holender Jan Groot Komerling zajął III miejsce w tej klasie zdobywając tytuł II Międzynarodowego V-ce Mistrza w klasie D1

W klasie D2 startowało 4 zawodników: Mistrzem Polski został Waldemar Stawowczyk z Klubu Wataha, V-ce Mistrzem Polski została Agnieszka Błach a II V-ce Mistrzem Polski został Jakub Słowik. Obydwoje z Klubu Durango Rimo

Mistrzem Polski Juniorów w klasie D został Mateusz Juszczyk z Klubu Durango Rimo, V-ce Mistrzem Polski został Krystian Rakocy z Klubu Husky Fan a II V-ce Mistrzem Polski został Mikołaj Waśkowski z Klubu Cze-Mi