AKTUALNOŚCI

09.05.2011
Tomek Jamroży wycofuje się z uprawiania sportu psich zaprzęgów
zródlo: Tomasz Jamroży
autor: Tomasz Jamroży
Koleżanki i koledzy,

Po 13 latach super zabawy w wyścigi psich zaprzęgów niestety dla mnie nadszedł już czas aby zakończyć tą przygodę. Decyzja nieplanowana, ale z przyczyn losowych niestety już ostateczna.
Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować wszystkim najbliższym przyjaciołom, członkom klubu Durango Rimo oraz wszystkim ludziom których na przestrzeni tych lat poznałem,  którzy mi pomogli, którym ja pomogłem, z którymi przeżyłem niejedne piękne chwile, za wszystkie wieczory maszera, posiadówki w cempingach, rozmowy na stake-oucie i generalnie za całokształt WIELKIE DZIEKI.
Z drugiej strony wszystkim osobą zaangażowanym w ten sport życzę wiele sukcesów, spełnienia marzeń i samych dobrych wspomnień.
Dziękuję
Tomek Jamroży
 
P.S Przez te kilkanaście lat nagromadziło się u mnie dużo dobrego sprzętu który mogę sprzedać po okazyjnych cenach ( auto Nissan Navara, nadstawka na pick-upa do przewozu psów, przyczepa kempingowa z boksami na psy, aluminiowy wózek 4kolowy, sanie danler + 2 pary ślizgów, agregat, linki, stake-outy, itd.) więc jeśli ktoś jest zainteresowany proszę pisać na maila tjamrosz18@wp.pl albo dzwonić 509-689-648 Poniżej link ze zdjęciami do tych przedmiotów http://img233.imageshack.us/g/zdjcie0160d.jpg/

© Copyright wirtualnywydawca.pl


KOMENTARZE (0)
PODOBNE WIADOMOSCI (0)
 
 
       
Linkor KEbeth Studio