AKTUALNOŚCI

02.01.2012
Wyniki Zawodów High Point Cup - Horny Misecky (CZ) - 17-18.12.2011
autor: JW
W weekend 17-18 grudnia br w czeskim ośrodku narciarskim w Karkonoszach - Horni Misecky zostały rozegrane zawody sprinterskie High Point Cup na śniegu. Organizatorem zawodów był Klub Sokol Maxicky.
W zawodach uczestniczyło 3 zawodników z Klubu Durango Rimo: Mateusz Surówka - (C1), Filip Surówka (C1),oraz Mikołaj Włodarczyk (B1)

Zarówno podczas pierwszego jak i drugiego dnia wyścigów zawodnicy startowali ze startu masowego: osobno Kategorie: B, B1/B2, C, C1/C2, Skj2, SkjM/SkjW.

Start masowy przebiegł bez żadnych problemów. Korytarz startowy oraz trasy były szerokie i bezpieczne dla psów.

Trasy liczyły: 7,5 km dla C oraz 10,6 km dla B i Skj

W Kategorii C1/C2: Mateusz Surówka z Klubu Durango Rimo zajął 1 i 4 miejsce na 9 startujacych zawodników
W Kategorii B1/B2: Mikołaj Włodarczyk z Klubu Durango Rimo zajął 2 miejsce na 5 startujacych zawodników
W Kategorii C1/C2: Filip Surówka z Klubu Durango Rimo zajął 5 miejsce na 9 startujących zawodników

Organizatorzy zapraszają na drugą edycję High Point Cup która odbedzie się 11-12 lutego 2012