20.01.2013
Wyniki Otwartych Mistrzostw Bawarii - Inzell (D) - 16-17.01.2013
zródlo: sleddogsport.info
autor: JW

W zawodach startowało 5 Polaków (w tym nasz zawodnik klubowy Mikołaj Włodarczyk): Dariusz Juszczyk zajął 6 miejsce w kategorii A1 na 7 zawodników startujących w tej kategorii. W kategorii C1 Mikołaj Włodarczyk zajął 2 medalowe miejsce a Mateusz Juszczyk 7 miejsce na 15 startujących zawodników. Obaj zawodnicy startowali też w kategorii D1. W tej kategorii na 8 startujących zawodników Mikołaj zajął 2 a Mateusz 6 miejsce.W kategorii C2 Waldemar Stawowczyk zajął 1 miejsce ale tylko na 2 zawodników startujących w tej kategorii. Zawodnik ten startował także w kategorii D2. Na 6 zawodników startujących w tej kategorii zajął 1 medalowe miejsce a Agnieszka Błach3miejsce Trasy w Inzell były doskonale przygotowane przez organizatorów. Dodatkowo piękna pogoda oraz wspaniałe alpejskie widoki wynagrodziły zawodnikom trudy dojazdu na zawody Wyniki zawodów: http://www.schlittenhundesportbayern.de/