AKTUALNOŚCI

27.12.2012
Wyniki zawodów Langtaufers (I) 22-23.12.2012
zródlo: sleddogsport.info

 W Langtaufers (Vallelunga) we Włoszech odbyła się pierwsza edycja zawodów zaliczanych do Pucharu Europy WSA. Trzeba przyznać, że Włosi przygotowali zawody perfekcyjnie. Wspaniała, dobrze przygotowana trasa, piękna słoneczna pogoda, dobra organizacja oraz brak błędów w pomiarze czasów oraz wspaniała przedświąteczna atmosfera sprawiły, że startujący zawodnicy byli w doskonałych nastrojach.  
 
 
W zawodach, zarówno w sprincie jak i w średnim dystansie nie uczestniczyło zbyt wielu zawodników. Rekompensatą niskiej frekwencji była wysoka reprezentatywność krajów. Na trasie rywalizowali ze sobą Włosi, Holendrzy, Brytyjczycy, Niemcy, Szwajcarzy, Austriacy oraz jeden Polak - zawodnik Klubu Durango Rimo - Mikołaj Włodarczyk, który w kategorii C1 zajął pierwsze miejsce na 7 startujących zawodników, wyprzedzając Holendra Rodericka Glastrę oraz Włocha Roberto Mattasoglio.

W kategorii B1 złoty medal zdobył faworyt, niemiecki zawodnik Andi Birkel. Drugi na mecie uplasował się Włoch Luca Casteletta a na trzecim miejscu finiszował także zawodnik z Włoch - Fabrizio Filoni.W tej kategorii startowało 5 zawodników.
 
W kategorii A1 startowało tylko 3 zawodników. Najszybszym okazał się holender Roderick Glastra,
 
Wyniki zawodów: http://www.luckysleddog.com/news.php

© Copyright sleddogsport.info


KOMENTARZE (0)
PODOBNE WIADOMOSCI (2)
04.02.2013
Zawody w Gaberl 2-3.02.2013
20.01.2013
Wyniki Otwartych Mistrzostw Bawarii - Inzell (D) - 16-17.01.2013 
 
       
Linkor KEbeth Studio