SEZON 2005-2006

26.09.2005
Mateusz Surówka otrzymał zaproszenie do startu w zawodach ALPIRACE 2006
autor: JW
Do startu w World Sprint Trophy Alpirace 2006 zostało zaproszonych 80 najlepszych zawodników z całego Świata (w tym z USA i Kanady). Zawodnicy startują w 5 klasach:
 • unlimited open: 10-16 psów,
 • unlimited SH: 10-16 psów rasy Syberian Husky, 
 • limited open 6-8 psów 
 • limited SH: 6-8 psów rasy Syberian Husky
 • skijoring

Zawody potrwają od 4 do 12 stycznia 2006 roku. Bedą się składały z 6 wyścigów sprinterskich w 3 miejscowościach alpejskich: Lechtal, Pitztal, Nauders na trasach od 12 do 25 km. Organizatorem zawodów jest B+B Branchen&Business TV Gmbh - sponsor ostatnich Mistrzostw Europy WSA w Nauders. Gratulujemy Mateuszowi. To wielkie wyróżnienie dla naszego Klubu.

© Copyright wirtualnywydawca.pl


KOMENTARZE (4)
 • HenrykWysocki napisał(a):
  Mateusz Gratulacje!
  Nie chcę powtarzać po moich wspaniałych kolegach ale nie znajduję innych słów.Mateusz od siebie i całego Husky Fan Katowice gratuluję - tak trzymaj.Kiedyś obiecałem /pamiętasz ?/ że ktoś z naszego klubu złoi Ci skórę.Może to kiedyś nastąpi i może tego doczekam, jak narazie jesteś "de beściak".Jeszcze raz najlepszego.
 • Tomek Jamroży napisał(a):
  @@@
  Mati będe trzymał kciuki i wierzę że powalczysz ( sory tego jestem pewien ) Powodzenia!!
 • awilczopolski napisał(a):
  naszczycie
  MIałem okazję obserwowoać Mateuszaod samego początku jego kariery z psami. Zaczynał od klasy sakndynawskiej. Mógł mieć ,gdyby chciał od razu najlepsze psy z najlepszych hodowli, ale jak do czegoś dochodzi się powoli z pewną deterninacją, ale i pełnym profesjonalizmem, to sukces smakuje podwójnie. Jest to maszer, którego wszystkim młodym ludziom należy stawiać za wzór. Wielkie gratulacje "Mati" i tak jak zawsze trzymam za Ciebie kciuki i nie tylko ja. Pozdrawiam !!
 • radek ekwiński napisał(a):
  gratulacje
  A to jest wiadomość warta butelki szampana!!!! Serdeczne gratulacje!!! Każdy, kto obserwuje Mateusza od 1997 r pewnie przyzna mi rację : praca, upór, miłość do tego co się robi i olbrzymia wiedza w temacie - a tak naprawdę, jak dla mnie, już od paru lat zupełnie nowy, nieosiągalny dla wielu standard w sporcie zaprzęgowym!!! Bez kadzenia - Mateusz, gratuluję i trzymam kciuki, inne WIELKI WYŚCIGI czekają!! Radek Ekwiński
PODOBNE WIADOMOSCI (3)
18.04.2005
Mateusz Surówka zdobywcą dwóch tytułów mistrzowskich w Nauders
17.04.2005
Andrzej Wilczopolski i Mateusz Surówka triumfują na Mistrzostwach Świata FISTC
13.04.2005
Przedstawiamy zawodników naszego Klubu - Mateusz Surówka 
 
       
Linkor KEbeth Studio