SEZON 2005-2006

03.01.2006
Mamy wyniki. W zawodach "Sylwester 2005" uczestniczyło 124 zawodników z 5 krajów
autor: Jacek Włodarczyk
Nabardziej cieszy nas zwycięstwo Mateusza Surówki w Klasie A. Do tej pory królem tej kategorii był Peter Kick z Niemiec, który po rocznej przerwie w startach po raz pierwszy zmierzył się z Mateuszem w tej klasie. W C1 także nie było mocnych na Mateusza. W "2" nasz Klub jest chyba najlepszy nie tylko w Polsce ale i w Europie. W B2 Jola Sołek zdeklasowała zawodników z Niemiec, w C2 Paweł Maciąg pokazał, że nadal jest w doskonałej formie, Jola Sołek, Joanna Pyrzyk i Marzena Siewiorek zajeły odpowiednio 2,3 i 4 miejsce zostawiając Niemców i Holendrów w tyle. Mikołaj Włodarczyk i Tomasz Jamroży stają na czele stawki w D1, resztę Polaków przedzielili zawodnicy z Niemiec.
 
 
5 złotych medali:
Mateusz Surówka w klasie A
Jolanta Sołek w klasie B2
Mateusz Surówka w klasie C1
Peweł Maciąg w klasie C2
Mikołaj Włodarczyk w klasie D1
 
4 srebrne medale:
Lucyna Żywicka w klasie SJW
Jolanta Sołek w klasie C2
Tomasz Jamroży w klasie D1
Marzena Siewiorek w klasie D2
 
1 brązowy medal:
Joanna Pyrzyk w klasie C2
 
oraz dodatkowo:
Justyn Łyżwa 5 miejsce w SJM
Chrystian Pela 14 mniejsce w klasie B1
Ryszard Jamroży 4 miejsce w klasie CO
Zbigniew Moskalik 14 miejsce w klasie C1
Marzena Siewiorek 4 miejsce w klasie C2
Bogusław Bindas 9 miejsce w klasie D1
 
 
 
Szczególne podziękowania należą się Annie Wodzińskiej, która z własnej woli pomogła nam na mecie przy odczytywaniu chipów. Gdyby nie Ania, kolejka zawodników na mecie nie zostałaby obsłużona do następnych zawodów :-) Dziękujemy Ci Aniu (i Macieju) za 2 dni ciężkiej pracy.
 
Zapraszamy na zawody "Tydzień po Sylwestrze"
 
Jacek Włodarczyk
 
SYLWESTER RACE JAKUSZYCE 2005/2006
EURO CUP WSA
POLISH CUP
30.12.2005 - 01.01.2006
RESULTS LIST
 
Kategoria SJM (długość trasy: 11.050 m)

1. POPŁOŃSKI Jarosław (PL) 00:36:24,61 00:35:13,08 (total: 01:11:37,69)
2. KRUPA Mariusz (PL) 00:35:34,16 00:36:11,07 (total: 01:11:45,23)
3. BINDUGA Miron (PL) 00:34:32,37 00:37:12,98 (total: 01:11:45,35)
4. PAWLAK Gabriel (PL) 00:43:47,51 00:45:27,90 (total: 01:29:15,41)
5. ŁYŻWA Justyn (PL) 00:48:06,12 00:47:38,14 (total: 01:35:44,26)
6. GRZEŚKOWIAK Jacek (PL) 00:55:16,82 00:59:56,25 (total: 01:55:13,07)
7. RADKO Dariusz (PL) 01:16:02,67 00:59:24,95 (total: 02:15:27,62)

Kategoria SJW (długość trasy: 11.050 m)

1. SCHLEMMER Tamara (D) 00:32:03,84 00:35:18,21 (total: 01:07:22,05)
2. ŻYWICKA Lucyna (PL) 00:42:36,25 00:48:03,47 (total: 01:30:39,72)
3. JARECKA Agnieszka (PL) 00:47:44,90 00:50:24,56 (total: 01:38:09,46)
4. DEMIANIUK Katarzyna (PL) 00:55:43,00 00:54:43,43 (total: 01:50:26,43)
5. STASZAK Agnieszka (PL) 01:11:58,35 01:04:22,86 (total: 02:16:21,21)
Kategoria PULKA (długość trasy: 11.050 m)
 
1. BREHM Frank (D) 00:30:05,34 00:34:59,60 (total: 01:05:04,94)
2. KOLZOW Achim (D) 00:33:44,01 00:38:41,71 (total: 01:12:25,72)
3. CLEMENS Falk-Rudiger (D) 00:40:36,22 00:45:11,16 (total: 01:25:47,38) 
4. HILDEBRANDT KUSTE Swantje (D) 00:48:25,03 00:47:06,91 (total: 01:35:31,94)
 
Kategoria OPEN (długość trasy: 18.700 m)

1. NOLLE Petra (D) 00:38:31,05 00:40:48,31 (total: 01:19:19,36) 
2. MULLER RECHENBACH Marcel (D) 00:40:43,87 00:43:58,75 (total: 01:24:42,62)
3. ELEVELD Otto Willem (NL) 00:45:24,47 00:49:06,64 (total: 01:34:31,11)
4. RUBENKAMP Lars (D) 00:44:58,38 00:49:34,04 (total: 01:34:32,42)
5. PELZ Torsten (D) 00:45:25,08 00:49:42,87 (total: 01:35:07,95) 
6. NEUBERT Karsten (D) NS
 
Kategoria A (długość trasy: 16.020 m)

1. SURÓWKA Mateusz (PL) 00:33:45,64 00:36:50,85 (total: 01:10:36,49)
2. KICK Peter (D) 00:34:16,94 00:36:43,40 (total: 01:11:00,34)
3. GOPFERT Rick (D) 00:35:39,67 00:40:12,03 (total: 01:15:51,70)
4. RUOPP Michael (D) 00:38:29,29 00:45:57,48 (total: 01:24:26,77)
5. KREUZIG Marcel (D) 00:40:23,07 00:46:17,13 (total: 01:26:40,20)
6. WOJCIK Markus (D) 00:44:52,62 00:52:01,34 (total: 01:36:53,96) 
7. LINDNER Grzegorz (PL) DS
 
Kategoria B0 (długość trasy: 11.050 m) 

1. WODZIŃSKI Maciej (PL) 00:24:06,42 00:25:49,23 (total: 00:49:55,65)
2. BAJER Anna (PL) 00:23:51,53 00:26:12,28 (total: 00:50:03,81)
3. HONER Thomas (D) 00:26:53,63 00:27:48,09 (total: 00:54:41,72)
4. SZATANIK Anna (PL) 00:38:05,87 00:47:42,47 (total: 01:25:48,34)
 
Kategoria B1 (długość trasy: 11.050 m)

1. VOSHEER Marike (D) 00:25:51,65 00:26:35,56 (total: 00:52:27,21)
2. BIGALKE Daniela (D) 00:24:35,90 00:28:14,60 (total: 00:52:50,50)
3. BAURICH Petra (D) 00:25:54,48 00:28:09,46 (total: 00:54:03,94)
4. ENGEL Thomas (D) 00:25:43,65 00:28:27,61 (total: 00:54:11,26)
5. MALAK Andreas (D) 00:26:05,63 00:29:11,41 (total: 00:55:17,04)
6. HUBNER Rene (D) 00:25:56,31 00:29:45,45 (total: 00:55:41,76)
7. MAUDERER Iris (D) 00:27:04,14 00:29:01,53 (total: 00:56:05,67)
8. SCHULZ Sabine (D) 00:27:06,34 00:29:10,97 (total: 00:56:17,31)
9. ABRAHAM Jorg (D) 00:27:35,13 00:28:54,83 (total: 00:56:29,96)
10. MULLER RECHENBACH Marcel (D) 00:27:32,91 00:29:11,02 (total: 00:56:43,93)
11. BURGHARD End (D) 00:27:09,25 00:31:42,06 (total: 00:58:51,31)
12. POKLMANN Raimo (D) 00:28:27,89 00:31:46,93 (total: 01:00:14,82)
13. PIPPIG Sven (D) 00:27:43,99 00:32:55,76 (total: 01:00:39,75)
14. SNELA Katarzyna (PL) 00:29:13,74 00:32:59,31 (total: 01:02:13,05)
15. PELA Christian (PL) 00:29:30,38 00:35:13,60 (total: 01:04:43,98)
16. EBERHARDT Gerd (D) 00:31:33,42 00:35:14,87 (total: 01:06:48,29)
17. MASIUK Gregor (D) 00:31:12,39 00:35:56,26 (total: 01:07:08,65)
18. HESSE Gerald (D) 00:31:44,10 00:36:15,52 (total: 01:07:59,62)
19. KOPPELMAN Mano (D) 00:29:47,44 00:40:39,03 (total: 01:10:26,47)
20. KEUSEMANN Bernd (D) 00:34:14,75 00:38:29,23 (total: 01:12:43,98)
21. DURK Polder (NL) 00:34:26,34 00:38:23,07 (total: 01:12:49,41)
22. PYNENBURG Marc (NL) 00:33:26,13 00:39:41,63 (total: 01:13:07,76)
23. JANECKI Krzysztof (PL) 00:32:47,72 00:40:23,60 (total: 01:13:11,32)
24. RYSBENGEN Jan (NL) 00:32:06,07 00:42:15,72 (total: 01:14:21,79)
25. MARZEC Laura (PL) 00:41:09,44 00:43:34,69 (total: 01:24:44,13)
26. SLOTMAN Wim (NL) 00:38:50,02 00:46:02,02 (total: 01:24:52,04)
27. KLAUS Barth (D) 00:53:36,81 00:59:32,69 (total: 01:53:09,50)
28. MARZEC Henryk (PL) NS 
29. MICHAEL Ernst (D) NS 
30. KRKOSKA Stepan (CZ) DS
 
Kategoria B2 (długość trasy: 11.050 m)

1. SOŁEK Jolanta (PL) 00:31:12,67 00:36:24,07 (total: 01:07:36,74)
2. NIKISCH Frank (D) 00:44:24,74 00:49:58,05 (total: 01:34:22,79)
3. KASTE Ralf (D) 01:03:15,30 01:06:43,23 (total: 02:09:58,53)
 
Kategoria C0 (długość trasy: 7.700 m) 

1. DONKEN MAST Stefan (NL) 00:18:56,13 00:22:14,85 (total: 00:41:10,98)
2. ŚWIDERSKI Michał (PL) 00:21:29,19 00:23:44,12 (total: 00:45:13,31)
3. KAMIEŃSKI Bogumił (PL) 00:19:49,29 00:25:36,50 (total: 00:45:25,79)
4. JAMROŻY Ryszard (PL) 00:23:23,79 00:27:23,28 (total: 00:50:47,07)
 
Kategoria C1 (długość trasy: 7.700 m)

1. SURÓWKA Mateusz (PL) 00:14:26,20 00:15:13,90 (total: 00:29:40,10)
2. HANKE Martin (D) 00:16:19,66 00:17:40,73 (total: 00:34:00,39)
3. GOLDAMMER Lutz (D) 00:16:54,04 00:18:07,72 (total: 00:35:01,76)
4. STEICHLER Arno (D) 00:17:25,61 00:19:24,43 (total: 00:36:50,04)
5. BIERAU Hans (D) 00:18:17,94 00:19:14,20 (total: 00:37:32,14)
6. GROTTKE Janine (D) 00:18:50,91 00:20:40,85 (total: 00:39:31,76)
7. RINK Lorenz (D) 00:19:11,77 00:20:53,70 (total: 00:40:05,47)
8. PILCEROVA Liana (SK) 00:19:01,97 00:21:12,97 (total: 00:40:14,94)
9. KRUMBHOLZ Stefan (D) 00:18:38,10 00:21:43,08 (total: 00:40:21,18)
10. FALK Ebert (D) 00:19:09,08 00:21:57,06 (total: 00:41:06,14)
11. KRUG Marco (D) 00:19:16,10 00:22:03,12 (total: 00:41:19,22)
12. JESSE Kay (D) 00:19:37,79 00:22:13,63 (total: 00:41:51,42)
13. POHLMAN Robert (D) 00:20:54,36 00:21:53,41 (total: 00:42:47,77)
14. MOSKALIK Zbigniew (PL) 00:22:28,29 00:20:37,45 (total: 00:43:05,74)
15. KOPPELMAN Saskia (D) 00:18:53,07 00:24:28,63 (total: 00:43:21,70)
16. NUYTS Saul (NL) 00:20:33,09 00:23:48,73 (total: 00:44:21,82)
17. GOTTWALD Tino (D) 00:21:03,75 00:24:12,23 (total: 00:45:15,98)
18. HESS Michael (D) 00:21:15,35 00:25:20,73 (total: 00:46:36,08)
19. GROSSE Verena (D) 00:20:55,74 00:26:35,35 (total: 00:47:31,09)
20. WOJCIK Dagmara (D) 00:19:54,28 00:28:09,73 (total: 00:48:04,01)
21. EEFING Jan (NL) 00:22:16,92 00:26:25,43 (total: 00:48:42,35)
22. PODBIELKOWSKI Grzegorz (PL) 00:21:46,53 00:27:47,86 (total: 00:49:34,39)
23. WIECZOREK Artur (PL) 00:23:34,66 00:27:03,47 (total: 00:50:38,13)
24. STAWICKI Dariusz (PL) 00:22:55,46 00:29:10,64 (total: 00:52:06,10)
25. BRZANK Mateusz (PL) 00:23:12,66 00:29:28,64 (total: 00:52:41,30)
26. HASCH Michaela (D) 00:27:08,61 00:28:36,30 (total: 00:55:44,91)
27. HEILMANN David (D) 00:26:33,85 00:30:16,96 (total: 00:56:50,81)
28. SUWALSKI Anna (D) 00:28:45,50 00:31:57,58 (total: 01:00:43,08) 
29. HUBNER Michael (D) NS 
30. HOGEN Rolf (D) NS 
31. VAN RYSBERGEN Mascha (NL) NS
 
Kategorie C2 (długość trasy: 7.700 m) 
1. MACIĄG Paweł (PL) 00:22:43,99 00:25:41,33 (total: 00:48:25,32)
2. SOŁEK Jolanta (PL) 00:26:07,44 00:27:50,07 (total: 00:53:57,51)
3. PYRZYK Joanna (PL) 00:26:03,19 00:28:52,47 (total: 00:54:55,66)
4. SIEWIOREK Marzena (PL) 00:25:27,57 00:29:55,13 (total: 00:55:22,70)
5. VAN LITH Leo (NL) 00:30:18,44 00:31:50,49 (total: 01:02:08,93)
6. STRACKE Stephan (D) 00:30:13,11 00:32:55,86 (total: 01:03:08,97)
7. PFEIFFER Volker (D) 00:37:33,78 00:30:46,56 (total: 01:08:20,34)
8. KERKLAAN Pjotr (NL) 00:37:49,99 00:49:26,73 (total: 01:27:16,72)
Kategorie D0 (długość trasy: 5.170 m)

1. RYCHWALSKA Agnieszka (PL) 00:11:27,84 00:11:58,31 (total: 00:23:26,15)
2. RODO Anna (PL) 00:12:04,98 00:12:02,63 (total: 00:24:07,61)
3. PASIERB Anna (PL) 00:14:51,84 00:18:39,66 (total: 00:33:31,50)
 
Kategorie D1 (długość trasy: 5.170 m)

1. WŁODARCZYK Mikołaj (Junior) PL 00:12:06,62 00:11:36,67 (total: 00:23:43,29)
2. JAMROŻY Tomasz (PL) 00:12:41,94 00:12:37,60 (total: 00:25:19,54)
3. JORG Abraham (D) 00:13:22,31 00:13:38,67 (total: 00:27:00,98)
4. STEICHLER Arno (D) 00:13:53,01 00:13:44,59 (total: 00:27:37,60)
5. FISHER Dieter (D) 00:13:20,94 00:14:44,13 (total: 00:28:05,07)
6. MALAK Cynthia (D) 00:13:53,61 00:15:14,78 (total: 00:29:08,39)
7. BERNSTEIN Torsten (D) 00:15:15,42 00:15:39,35 (total: 00:30:54,77) 
8. JASICZAK Kajetan (Junior) (PL) 00:14:51,36 00:16:37,05 (total: 00:31:28,41)
9. BINDAS Bogusław (PL) 00:17:07,53 00:18:47,95 (total: 00:35:55,48)
10. WRÓBLEWSKI Piotr (Junior) (PL) 00:18:52,34 00:20:34,72 (total: 00:39:27,06)
 
Kategorie D2 (długość trasy: 5.170 m) 

1. ELLE Walter (D) 00:18:55,92 00:17:43,12 (total: 00:31:45,89)
2. SIEWIOREK Marzena (PL) (LS)* 00:18:36,95 00:34:16,91 (total: 00:33:25,00)
3. KACZMAREK Aleksandra (PL) 00:37:32,87 00:52:00,03 (total: 01:05:10,89)
 
DISQUALIFICATION
StNr: Race Rule
58 2.3.1
153 2 x warnings 1.5.7 and 7.8
WARNING
StNr: Race Rule
8 Prologue
*) LS: +15 min. delayed start

TIMING: SIZ M. Zieliński - Wałbrzych tel.(074) 8434112 www.bit-w.com.pl

 

© Copyright Durango-Rimo


KOMENTARZE (0)
PODOBNE WIADOMOSCI (6)
11.01.2006
Zakończyły się II zawody zaliczane do Pucharu Polski na saniach Jakuszyce 2006
28.11.2005
11 medali w tym 6 złotych tyle zdobyli członkowie Klubu Durango-Rimo w Lublińcu
26.09.2005
Mateusz Surówka otrzymał zaproszenie do startu w zawodach ALPIRACE 2006
04.05.2005
Mikołaj Włodarczyk zdobywcą Pucharu Europy WSA w sezonie 2004/2005 w klasie D1
18.04.2005
Mateusz Surówka zdobywcą dwóch tytułów mistrzowskich w Nauders
17.04.2005
Andrzej Wilczopolski i Mateusz Surówka triumfują na Mistrzostwach Świata FISTC



 
 
       
Linkor KEbeth Studio