SEZON 2005-2006

14.03.2006
Cztery tytuły Mistrza Polski i trzy tytuły V-ce Mistrza wywalczyli zawodnicy Durango Rimo
autor: JW
Tytuły Mistrza Polski w Sprincie wywalczyli:
 
Klasa A - Mateusz Surówka
Klasa C1 - Mateusz Surówka
Klasa D1 - Tomasz Jamroży
Klasa D2 - Tomasz Kudełka
 
Tytuły I Vice Mistrza Polski w Sprincie wywalczyli:
 
Klasa B0 - Sandra Świderska
Klasa D1 - Mikołaj Włodarczyk
Klasa D2 - Agnieszka Błach
 

© Copyright Durango Rimo


KOMENTARZE (7)
 • awilczopolski napisał(a):
  jednostka
  jednostka ta o której wspomina mój poprzednik wogóle nie czuje mida. Zarząd nie kieruje się przy naborze ludzi na stanowiska ich wiedzą i doświadczeniem tylko obsadza je swoimi ludżmi , a to że jest to ze szkodą dla sportu to dla nich mało ważne. Ważne jest aby myśleli jak oni. To stanowisko powinno być zarezerwowane od dawna dla Andrzeja Górowskiego, który by to napewno pociagnął w odpowiednim kierunku inaczej kiepsko widzę tę dziedzinę.
 • Jacek "Za Horyzontem" Kubiński napisał(a):
  dogolandia
  Jako główny mąciciel na Dogolandii oświadczam, że podstępne ataki na Wasz klub są dziełem jednostki, w dodatku jak wynika z obserwacji moich, a i również innych użytkowników dgl, jest to jednostka o wielu złożonych i wzajemnie sprzecznych osobowościach i prezentująca przeróżne poglądy, formę i styl pisanych tekstów. Jednostka ta jest nam doskonale znana, znane sa również powody jej działalności oraz mocodawcy. ;) A tak powaznie, to spokojnie, nie ma tak jeszcze że ktoś coś napisze, obrzuci błotem a całe forum z miejsca w to wierzy... nawet jak samemu się nie było, to jednak dużo można się dowiedzieć od całkiem postronnych ludzi... wbrew pozorom świat jest mały :)
 • Justyn ŁYŻWA napisał(a):
  pełne poparcie
  Andrzeju, jak pewnie zauważyłeś staram się w miarę posiadanych przeze mnie informacji popierac to co mówisz na forum. A nawet gdy czegoś nie wiem to nie pozwole na to by ktoś zarzucał klubowi bądż jego członkom nieuczciwośc przy roazliczaniu pieniędzy. PS. Na dogolandii uzywam nicka "Vorevol"
 • awilczopolski napisał(a):
  dogolandia
  Ja jak wiecie jest zarejestrowany na dogolangii. Może ktoś odpuści ale ja na pewno nie, dopóki nie udowodnię wszystkim co to forum czyta jak jest na prawdę. Nie pozwolę pluć na siebie i na klub w którym jestem za to co do tej pory dla sportu w Polsce ten klub zrobił, nie zapominając w tym momencie również o moim macierzystm Inuicie. Każdemu kto kłamie wytknę to wprost i przy wszystkich, bo nigdy nie wypowiadam się jeśli nie wiem na sto procent że jest tak. Traktując wszystkich jednakowo, czy to bedzie prezes związku czy początkujący zawodnik.
 • Jacek Włodarczyk napisał(a):
  dogolandia
  Justyn. Niestety nie czytam Dogolandii. Ale się nie denerwuj. Prezes powiedział, że to my burzymy a nie budujemy a reszta klubów jest OK. Dlatego róbmy swoje. Ścigajmy się w WSA, aczkolwiek Ci co budują otwarcie twierdzą, że WSA to banda hipokrytów. Nie krytykujmy zawodów robionych przez inne kluby bo ci co budują i tak otwarcie powiedzą, że nasze są najgorsze. Lej na to. Idzie wiosna. Siądź sobie nad jakąś rzeczką i czekaj cierpliwie a gówno samo do Ciebie przypłynie.
 • Tomasz K. napisał(a):
  Mistrzostwa
  Dlaczego wygrali - tak ....bo tak Powiedzenie to zawdzięczmy sędziemu głównemu z jej naczelnym tekstem imprezy " tak bo tak ". Wolałnbym teks t w stylu tak .. bo tak jest w regulaminie tylko regulamin trzeba znać . Pierwsze mistrzostwa mamy za sobą jakie byłu ........... ocenią sami zawodnicy . Mam nadzieje , że kazde następne będą lepsze dlaczego tak uważam ano tak ......bo tak.
 • Justyn "Vorevol" Łyżwa napisał(a):
  szkalowanie klubu
  Na Dogolandii pojawiły się bardzo niechlubne opinie o klubie DR w kontekscie organizacji zawodów w Jakuszycach. Pozwoliłem sobie zabrać głos w dyskusji ale czuję się w obowiązku powiadomic o tym innych członków klubu i prosic ich o reakcję.
PODOBNE WIADOMOSCI (6)
06.03.2006
Członkowie Durango Rimo triumfowali na zawodach w Zuberecu
14.02.2006
4 złote medale, 2 srebrne i 1 brązowy zdobyli członkowie Durango-Rimo na MŚ we(...)
01.02.2006
Po Zawodach w Cisnej zawodnikom Durango Rimo przybyło 12 medali
23.01.2006
Mateusz Surówka i Mikołaj Włodarczyk startowali w Mistrzostwach Niemiec
12.01.2006
Mateusz Surówka wygrał Alpirace najbardziej prestiżowy sprinterski wyścig tego(...)
11.01.2006
Zakończyły się II zawody zaliczane do Pucharu Polski na saniach Jakuszyce 2006 
 
       
Linkor KEbeth Studio