SEZON 2006-2007

12.12.2006
Durango w gotowości bojowej czeka na śnieg czyli MP Dryland
autor: Jacek Włodarczyk
4 tytuły Mistrza Polski i 4 tytuły I V-ce Mistrza Polski przywieźli nasi klubowicze z treningu w warunkach zawodów zwanych potocznie Mistrzostwami Polski w Warunkach Bezśnieżnych :-)
 
 
Mistrzowie Polski Drylang Sprint:
 
Mateusz Surówka - Kategoria - A
Mateusz Surówka - Kategoria - C1
Paweł Maciąg - Kategoria - C2
Jolanta Sołek - Kategoria - D2
 
V-ce Mistrzowie Polski Dryland Sprint:
 
Mikołaj Włodarczyk - Kategoria - C1
Jolanta Sołek - Kategoria - C2
Tomasz Jamroży - Kategoria - D1
Agnieszka Błach - Kategoria - D2
 
Wyniki końcowe Mistrzostw Polski Seniorów Dryland Sprint 2006

© Copyright Durango Rimo


KOMENTARZE (7)
 • Jacek Włodarczyk napisał(a):
  Ave Cezar
  Ave Cezar, źródłem konfliktu są ludzie a nie preferencje śniegowe lub błotne. Psie zaprzęgi to konkurencja zimowa i żaden Cezar tego nie zmieni.
 • cezary napisał(a):
  śnieg w jakuszycach
  witaj Ewka, mój komentarz jest tak samo humorystyczny jak news jacka z wynikami z Łodzi - i tyle, co do śniegu i dry landu - Jacek wie dobrze jakie jest moje zdanie - uwielbiamy jedźić z naszym zaprzegiem C1 w góry na zawody - a jak to lubimy niech świadczy termin naszego zgłoszenia na tegorocznezawody Jacka i DR w jakuszycach - złożone w sierpniu tego roku Ewka - jak mówi prezes Watahy -więcej humory :-} ... sylwester się zbliża ps - drylandowcy uwielbiają się ścigać na śniegu ( też ) ... a fanatycy tylko śnieżnych zawodów nienawidzą dry landu - i to jest źródło wielu konfliktów Darku - co roku mój syn startuje na festiwalu rowerowym w Szklarskiej - dzieki za zapr. na Iserską imprę ps - i tak mamy kolejne formu dyskusyjne !
 • T. Jamroży napisał(a):
  wtracenie
  ... a po to zeby kadre Polski troszq skrócić to nie jezdzimy?? hyh Passuje!!!
 • Jacek Włodarczyk napisał(a):
  Dryland
  Co roku zawodnicy DR jeżdzą na jakieś zawody drylandowe cała paczką. Z dwóch powodów. Po pierwsze: bo co roku mamy jakieś młode psy i chcemy je sprawdzić w stresowych warunkach przed \"właściwymi\" startami na śniegu. Po drugie: bo po pół roku niewidzenia nie możemy się doczekać spotkania z przyjaciółmi z całej Polski. Ale zawsze jesteśmy wierni jednej zasadzie. Wybieramy tylko profesjonalnie przygotowane zawody. Może to być Łódź zwłaszcza, że Watahą się lubimy a może to być Lubliniec, chociaż z Extreme trochę mniej się lubimy. Na źle zorganizowane zawody raczej nie pojedziemy bez względu na to czy to jest śnieg czy dryland.
 • Dariusz Serafin napisał(a):
  Jakuszyce
  Witam Cezary napisał: Cezary ps - jak walka o śnieg w jakuszycach ?- widząc co się dzieję , planujemy zrobić od 26-31.12 obóz bikejoringowy na polanie Jakuszyckiej - potocznie zwany zawodami o Puchar \"Złotego Wentyla\" Rozumiem, że zakupiliście już kolce na koła stosowane w skandynawi.Zapraszam w Izery na Bike Maraton -LATEM 2007
 • ewa.ka napisał(a):
  bój o normalność
  Nie wiem skąd ta zbiorowa histeria z powodu tego, co napisał Jacek. Że Durango ma takie podejście do drylandu wiadomo nie od dzisiaj, nic w tym dziwnego i mają takie prawo, tak jak bikejoringowcy do uważania, że właśnie to, co oni robią, jest the best, i tak jak midowcy do uważania sprinterów za mniej „maszerski” sport. Tak jak ludzie, którzy nigdy na sankach nie stanęli i nie staną, bo kręci ich dryland, albo tylko tam odnoszą sukcesy. Każdemu wedle potrzeb – mamy teraz tyle klas i dyscyplin, i w sumie tak niewielu zawodników, że wystarczy dla każdego. Zwłaszcza, że w tekście Jacka jest to jednak ujęte nieco żartobliwie. Poza tym jest sporo zawodników, nie tylko z DR którzy też tak uważają, i nikt się z tego powodu nie obraża. Tym bardziej, cieszymy się, że przyjechali do Łodzi na MP tak licznie, nawet jeżeli traktowali to jako trening w warunkach zawodów, co akurat jest prawdą patrząc na to gdzie startowali na jesieni. I nie tylko z resztą oni, patrząc na listę chętnych do Jakuszyc. Niektórzy nie przyjechali do Łodzi w ogóle, chociaż mogli, ale szanujemy decyzje każdego do stanowienia o tym kiedy, gdzie, z kim chce, a z kim nie chce się ścigać, albo na czym – na wózkach czy na saniach. Piszę to bo mam wrażenie, że niektórzy chcieliby, żebyśmy się za coś takiego (co tu napisano) obrazili, ale nie uważamy – jako klub, że coś takiego obraża nas jak organizatorów, bo nie obraża ;) Jest tylko kolejnym manifestem jak ci zawodnicy traktują dryland. Przynajmniej na ten temat mają swoje zdanie, a nie machają nim jak chorągiewką, i głoszą prawdy w zależności do tego jak wiatr polityczny zawieje. Równie dobrze, moglibyśmy się obrazić na niektórych zawodników drylandu, którzy wcale do nas nie przyjechali, bo chociaż są głównie zawodnikami drylandowymi, nie pojawili się z nieco bardziej przyziemnych względów. Ale to chyba byłoby małostkowe, poza tym, liczą się ci co byli, a nie ci których brakło. Czarku, co do pozostałych kąśliwych uwag, to spuśćmy zasłonę milczenia. Nie życzę NIKOMU kto robi jakiekolwiek zawody, żeby w ich terminie leżał śnieg jak organizuje dryland, (bo wiem co to znaczy), albo kwitły bazie, jak organizuje śnieg (zdarza się nie po raz pierwszy), czy zamiast 10 stopni nagle zrobiło się 20 (też mamy przykłady). To naprawdę masa różnej maści kłopotów, finansowych, papierkowych i frekwencyjnych, i czas podejmowania trudnych decyzji, które ZAWSZE będą kogoś nie zadowalały. Ale może właśnie powinnam życzyć, żeby niektórzy poczuli ile zawiści, sporów i kłótni niesie ze sobą coś, na co organizator nie ma wpływu. Nie bedę jednak złośliwa, i tymczasem życzę przede wszystkim wyciszenia i wszystkiego dobrego w najbliższych dniach. A WSZYSTKIM – życzę NA JUŻ mocnych opadów śniegu, nie dlatego, że jedne czy drugie zawody w Jakuszycach robi „ten czy inny” „wrogi czy sojuszniczy klub”, tylko po to, żebyśmy się od świąt do połowy stycznia spotkali tam WSZYSCY tak, jak to zaplanowaliśmy. Pozdrawiam Ewa K-K.
 • cezary napisał(a):
  bój o snieg
  Jacku, gratuluję wyników na treningu w Łodzi - daleko jeździcie na treningi - czyżby zamkneli Wam już wstęp do wszystkich lasów w okolicy Krakowa ? Zapraszam do Puszczykowa -do Wielkopolski, mamy parę ładnych tras i zgode na wstęp do lasu- a imedale i puchary sie znajdą dla - gości z Małopolski pozdrawiam Cezary ps - jak walka o śnieg w jakuszycach ?- widząc co się dzieję , planujemy zrobić od 26-31.12 obóz bikejoringowy na polanie Jakuszyckiej - potocznie zwany zawodami o Puchar "Złotego Wentyla"
PODOBNE WIADOMOSCI (4)
21.03.2006
Jolanta Sołek i Mikołaj Włodarczyk zdobywcami Pucharu Europy WSA za sezon(...)
14.03.2006
Cztery tytuły Mistrza Polski i trzy tytuły V-ce Mistrza wywalczyli zawodnicy(...)
13.03.2006
W Pucharze Polski Musher Cup mamy zwycięzców w 5 kategoriach
14.02.2006
4 złote medale, 2 srebrne i 1 brązowy zdobyli członkowie Durango-Rimo na MŚ we(...) 
 
       
Linkor KEbeth Studio