SEZON 2009-2010

02.02.2010
DR na zawodach Decynsky Snieznik 2010
Wyniki zawodów w Decinskim Snezniku 30-31 stycznia 2010

Ostatni weekend stycznia był łaskawy dla naszych zawodników. Z zawodów w Decinkim Sniezniku przywieźliśmy 6 medali

W klasie B2 sami Polacy. Pierwsze miejsce (na 3 startujących) zajęła Jolanta Sołek z klubu Durango Rimo, drugie miejsce Marzena Siewiorek także z klubu Durango Rimo a trzecie miejsce Tomasz Radłowski z klubu Cze-mi.

W klasie C2 - 7 startujących. 1 miejsce wywalczyła Agnieszka Błach z klubu Durango Rimo przed Martinem Zapletal z Czech i koleżanką klubową Jolantą Sołek. Roman Radłowski był 4, Paweł Maciąg 5, Mirosław Waśkowski 6.

W klasie D - 3 zawodników. 1 miejsce Paweł Maciąg, 2 Anna Rodo, 3 Anna Bajer

W klasie D2 - 5 zawodników. Zwyciężył Jakub Słowik z klubu Durango Rimo. Drugi był Roman Radłowski z klubu Cze-mi. Trzecią pozycję zajął Patryk Pazdro. Na czwartym miejscu uplasował się Mikołaj Waśkowski, a na 5 pozycji Adam Cmiel.